Legfrissebb hírek
Művelődési Ház
Tovább...
Évzáró ünnepség
Tovább...
 
Közösségi média
A természet és az állatok közelsége mosolyt csal minden szívbe

A természet és az állatok közelsége mosolyt csal minden szívbe

Az ÉFOÉSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egyesülete által szervezett „Ez a mi napunk” Állatparki programon a Belvárosi Nappali ellátás fiataljai is részt vettek. Több éve, mindig nagy tömegeket mozgat meg a kezdeményezés, ez most is így volt, óriási volt az érdeklődés. A köszöntő és a színvonalas műsor után, kezdetét vehette a séta, ebben a természetes, szinte háborítatlan környezetben. Nagy érdeklődéssel figyelték, főleg akik először láthatták a park élővilágát és állatait, legyen az Afrikából, vagy akár Ázsiából származó. Az Ócenárium mindenkit elkápráztatott csodálatos vízi élőlényeivel, majd a Jégvilág csodáival is megismerkedhettünk. A pingvinek mókás járása, a jegesmedvék játéka mindenkinek mosolyt csalt az arcára. Séta közben, finom ételekkel és italokkal kínálták a résztvevőket. A közös séta, a megosztott élmények és a jó hangulat mind hozzájárultak a kirándulás sikeréhez. Lakóink örömmel, sok szép emlékkel tértek haza, a program pedig kiváló alkalmat teremtett a közösségi kapcsolat elmélyítésére.
Ezúton is köszönjük mindazoknak, akik támogatták a kirándulás megvalósítását!
„A közös élmények kötik össze legszorosabban a szíveket!"

Kapcsolódó galériák:

Eu Eu