Az Élim Evangélikus Szeretetotthon gazdasági munkacsoportjának tagjai kihasználva a szeptember adta jó időt, egy kellemes délutánt töltöttek el együtt, hogy kötetlen beszélgetések és közös sütögetés mellett kikapcsolódjanak, kilépjenek a hétköznapokból.
A csapatépítő alkalom tűzgyújtással, a sütéshez szükséges alapanyagok előkészítésével kezdődött, majd a szalonnasütő köré ülve a zsíros kenyér mellett mindenkiről derültek ki eddig titkos információk.
Vicces pillanatok, nosztalgikus történetek és jó hangulat jellemezte a délutánt, másnap mindenki újult erővel térhetett vissza munkájához.
Ezúton is köszönjük a lehetőséget intézményünk vezetőségének a helyszín biztosításáért!